Zbyšek Sion  -  Postava

Aukce je již uzavřena dne: 08.04.2020 21:30:00

Zbyšek Sion (*12.04.1938 )

Identifikační číslo: 13068

litografie, rok 2010, signováno PD, číslováno 30/100, rozměr 49 x 34 cm, volný list

Vyvolávací cena: 1300Kč