Jan Zrzavý  -  Zátiší s loděmi, vázami a jablky

Aktuální cena: 18000
Aktuální kupující: 0951

Identifikační číslo: 8643

monografie Jana Zrzavého s dvěmi grafickými přílohami, Strom a Zátiší s loděmi, vázami a jablky, litografie, rok 1941, signováno PD, rozměr 18 x 25 cm

Vyvolávací cena: 14000Kč