Josef Jíra  -  Maloskalská krajina

Aktuální cena: 81000
Aktuální kupující: 0593

Josef Jíra (*11.10.1929 †15.06.2005)

Identifikační číslo: 10755

olej, plátno, rok 1964, signováno PD, rozměr 49 x 58 cm, rám

Vyvolávací cena: 39000Kč