Jan Zrzavý  -  K. H. Mácha

Aktuální cena: 24500
Aktuální kupující: 0606

Identifikační číslo: 5731

litografie, rok 1940, signováno PD, soupis Dvořák č. 22, rozměr 33 x 28 cm, volný list

Vyvolávací cena: 19500Kč