František Gross  -  Čičmany

Aukce je již uzavřena dne: 09.04.2020 21:20:00

Identifikační číslo: 7696

olej, sololit, rok 1963, signováno PD, rozměr 42 x 53 cm, rám, dílo z pozůstalosti autora, získáno přímo od rodiny, vystaveno 2x Praha

Vyvolávací cena: 42000Kč