Jan Kotík  -  Hlava u okna

Aktuální cena: 76000
Aktuální kupující: 0640

Jan Kotík (*04.01.1916 †23.03.2002)

Identifikační číslo: 14855

olej, překližka, rok 1944, signováno LN, rozměr 24,5 x 29 cm, rám, vystaveno r. 1992, NG - Městská knihovna č. kat 17

Vyvolávací cena: 29000Kč