Emil Filla  -  Zátiší s lampou a rybou

Aktuální cena: 12900
Aktuální kupující: 0557

Emil Filla (*03.04.1882 †07.10.1953)

Identifikační číslo: 326

suchá jehla, rok 1935, signováno PD, rozměr 22,5 x 18 cm, rámováno

Vyvolávací cena: 7900Kč