Miroslav Šnajdr  -  Miniatura z krajiny

Aukce je již uzavřena dne: 20.10.2020 20:10:00

Miroslav Šnajdr (*08.11.1938 )

Identifikační číslo: 11797

olej, plátno, rok 1987, signováno vzadu, rozměr 25 x 35 cm, rám, dílo z ateliéru autora

Vyvolávací cena: 4800Kč