Jan Merta  -  Buďte opatrní !

Aukce je již uzavřena dne: 20.10.2020 20:25:00

Jan Merta (*04.12.1952 )

Identifikační číslo: 5815

litografie, rok 2000, signováno PD, číslováno 97/100, rozměr papíru 50 x 35 cm, rám

Vyvolávací cena: 1900Kč