Oldřich Jelen  -  Archa

Aktuální cena: 4400
Aktuální kupující: 0620

Oldřich Jelen (*25.02.1961 )

Identifikační číslo: 14484

litografie, rok 2019, signováno PD, číslováno 106/120, rozměr 31 x 27,2 cm, volný list

Vyvolávací cena: 3200Kč