František Gross  -  Zimní krajina

Aktuální cena: 1101
Aktuální kupující: 0323

Identifikační číslo: 10902

akvarel, pastel, papír, 40. léta, signováno PD, rozměr 32,5 x 44 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena: 500Kč