Kamil Lhoták  -  Kámen vzpomínek

Aktuální cena: 12500

Identifikační číslo: 14940

litografie, rok 1988, značeno razítkem spolku přátel Kamila Lhotáka, rozměr 49 x 65,5 cm, volný list

Vyvolávací cena: 8500Kč