Josef Istler  -  Pythagoras

Aukce je již uzavřena dne: 21.10.2020 20:55:00

Josef Istler (*21.12.1919 †19.06.2000)

Identifikační číslo: 15072

litografie, rok 1988, signováno PD, rozměr 33 x 23,5 cm, volný list

Vyvolávací cena: 3500Kč