Ludmila Jiřincová  -  Dívka s motýli

Aktuální cena: 1300
Aktuální kupující: 0643

Ludmila Jiřincová (*09.05.1912 †22.01.1994)

Identifikační číslo: 15077

litografie, rok 1944, signováno PD, rozměr 29 x 21 cm, volný list

Vyvolávací cena: 1100Kč