Adolf Born  -  Veselé Švýcarsko

Aktuální cena: 21000

Adolf Born (*12.06.1930 †22.05.2016)

Identifikační číslo: 15081

litografie, rok 1980, signováno PD, číslováno 8/70 , rozměr 49 x 38 cm, volný list

Vyvolávací cena: 12000Kč