Josef Šíma  -  Krajina ve Fontainebleau

Aktuální cena: 145000

Josef Šíma (*18.03.1891 †24.07.1971)

Identifikační číslo: 13753

akvarel, papír, rok 1954, signováno PD, rozměr 34 x 43 cm, rám, vystaveno Praha 2019

Vyvolávací cena: 49000Kč