Jan Zrzavý  -  Kázání květinám

Aktuální cena: 12500
Aktuální kupující: 0010

Identifikační číslo: 5846

dřevoryt, rok 1913, signováno PD, rozměr 15 x 20 cm, rámováno, soupis díla Dvořák č. 5

Vyvolávací cena: 6000Kč