Zbyšek Sion  -  Zvíře

Aktuální cena: 15000
Aktuální kupující: 0690

Zbyšek Sion (*12.04.1938 )

Identifikační číslo: 15082

olej, akryl, karton, rok 2002, signováno PD, rozměr 29,5 x 42 cm

Vyvolávací cena: 15000Kč