Jan Bauch  -  Ukřižování

Aukce je již uzavřena dne: 15.12.2020 22:00:00

Jan Bauch (*16.11.1898 †09.01.1995)

Identifikační číslo: 13496

litografie, rok 1942, signováno PD, číslováno 134/500, rozměr 46 x 31 cm, rám

Vyvolávací cena: 1700Kč