František Gross  -  Továrna

Aktuální cena: 3100
Aktuální kupující: 0096

Identifikační číslo: 11615

akvarel, pastel, papír, signováno PD, rozměr 26 x 49 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena: 1000Kč