Tomáš Bím  -  Rozhledna

Aukce je již uzavřena dne: 16.12.2020 21:50:00

Tomáš Bím (*12.11.1946 )

Identifikační číslo: 5913

litografie, rok 1978, signováno PD, číslováno 75/100, rozměr 27 x 21,5 cm, původní pasparta, vzadu štítek s razítkem ČFVU

Vyvolávací cena: 1900Kč