Ota Janeček  -  Polibek

Aktuální cena: 1100
Aktuální kupující: 0096

Ota Janeček (*15.08.1919 †01.07.1996)

Identifikační číslo: 14489

litografie, rok 1986, signováno PD, číslováno 42/50, rozměr 31 x 21,5 cm, rám

Vyvolávací cena: 900Kč