František Gross  -  Divadlo

Aukce je již uzavřena dne: 17.12.2020 21:20:00

Identifikační číslo: 15256

litografie, rok 1983, signováno PD, číslováno 20/60, rozměr 37,5 x 53,5 cm, rám, soupis díla str. 199, č. 480

Vyvolávací cena: 3200Kč