. Toyen ( Marie Čermínová )  -  Guillaume Apollinaire - Alkoholy

Aktuální cena: 10401
Aktuální kupující: 0607

. Toyen ( Marie Čermínová ) (*21.09.1902 †09.11.1980)

Identifikační číslo: 11189

litografie, kniha, rok 1933, signováno PD s věnováním, rozměr 13,5 x 9 cm, vydáno 99 výtisků, tento má č. 79

Vyvolávací cena: 5900Kč