František Tichý  -  Pařížské střechy

František Tichý (*25.03.1896 †07.10.1961)

Identifikační číslo: 15474

lept, rok 1939, signováno DU, rozměr 14 x 28 cm, soupis díla Dvořák č. 29, rám, mírně poškozeno

Vyvolávací cena: 4500Kč