Václav Tikal  -  Lyrická konstrukce

Aktuální cena: 50000
Aktuální kupující: 0817

Václav Tikal (*24.12.1906 †26.11.1965)

Identifikační číslo: 13132

olej, tempera, plátno, rok 1959, signováno LD, rozměr 20,5 x 20,5 cm, rám, dílo z pozůstalosti autora, získáno od rodiny, vystaveno Praha 2018

Vyvolávací cena: 25000Kč