Josef Šíma  -  Život XIV - 1935-1936

Aktuální cena: 15277

Josef Šíma (*18.03.1891 †24.07.1971)

Identifikační číslo: 15482

kniha, 2x grafický list, Josef Šíma (krystal, dřevoryt) a František Tichý (hlava černocha, litografie) každý list signován, rozměr Krystal 19,5 x 15,5 cm, Hlava černocha 25,5 x 18 cm

Vyvolávací cena: 9900Kč