Zdeněk Miler  -  Krtek a kamarádi

Aktuální cena: 14900
Aktuální kupující: 1008

Zdeněk Miler (*21.02.1921 †30.11.2011)

Identifikační číslo: 13952

akvarel, papír, rok 1995, signováno vzadu, rozměr 7,5 x 21 cm, rámováno, vystaveno Praha 2019

Vyvolávací cena: 9900Kč