Josef Šíma  -  Krajina

Aktuální cena: 22000
Aktuální kupující: 0680

Josef Šíma (*18.03.1891 †24.07.1971)

Identifikační číslo: 15484

litografie, rok 1963, signováno PD, číslováno 46/50, rozměr 42 x 42,5 cm, rám

Vyvolávací cena: 9000Kč