Kamil Lhoták  -  Malý park /v pozadí s kopcem/

Aktuální kupující: 0951

Identifikační číslo: 14927

olej, dřevo, rok 1950, signováno PD, rozměr 18 x 20,5 cm, rám, soupis obrazového díla Kamila Lhotáka číslo 855/5.

Vyvolávací cena: 145000Kč