Jiří Trnka  -  Frederich Marryat - Kormidelník Vlnovský

Aktuální cena: 2300
Aktuální kupující: 0710

Jiří Trnka (*24.02.1912 †30.12.1969)

Identifikační číslo: 15487

litografie, signováno PD, rozměr 22,5 x 16,5 cm, reprodukováno v knize Kormidelník Vlnovský z roku 1945, vydal Melantrich, volný list

Vyvolávací cena: 1500Kč