Aktuální kupující: 0714

Jan Vyčítal (*08.03.1942 †01.03.2020)

Identifikační číslo: 14492

akvarel, tuš, papír, signováno PD, rozměr 18 x 25,5 cm, rám

Vyvolávací cena: 1900Kč