Jan Zrzavý  -  Zátiší s loděmi, vázami a jablky - Jan Zrzavý 1906-1940

Aktuální cena: 21000
Aktuální kupující: 0797

Identifikační číslo: 15489

litografie, kniha, rok 1941, signováno PD, rozměr 18 x 25 cm, soupis Dvořák č. 23

Vyvolávací cena: 14500Kč