Josef Istler  -  Objekt 9

Aktuální cena: 50000
Aktuální kupující: 0696

Josef Istler (*21.12.1919 †19.06.2000)

Identifikační číslo: 15481

olej, laky, karton, rok 1972, signováno PD, rozměr 34 x 25 cm, rám, vzadu štítek a razítko DÍLO

Vyvolávací cena: 15000Kč