Zdeněk Miler  -  Zimní chaloupka

Aktuální cena: 13400
Aktuální kupující: 0068

Zdeněk Miler (*21.02.1921 †30.11.2011)

Identifikační číslo: 14074

akvarel, papír, signováno vzadu, rozměr 22 x 31,5 cm, rám

Vyvolávací cena: 7900Kč