Oldřich Jelen  -  Jedna z pohádek

Aukce je již uzavřena dne: 10.06.2021 22:15:00

Oldřich Jelen (*25.02.1961 )

Identifikační číslo: 13523

litografie, rok 2017, signováno PD, aut. tisk, rozměr 16 x 12 cm, volný list, dílo z ateliéru autora

Vyvolávací cena: 600Kč