Petr Urban  -  Na lupu

Aktuální kupující: 0714

Petr Urban (*08.08.1960 )

Identifikační číslo: 12218

akvarel, tuš, papír, signováno vzadu, rozměr 23 x 31,5 cm, volný list

Vyvolávací cena: 1700Kč