Bohumír Matal  -  Brno

Aukce bude ukončena: 12.10.2021 20:05:00

Bohumír Matal (*13.01.1922 †07.07.1988)

Identifikační číslo: 11764

litografie, rok 1949, signováno PD, rozměr 46 x 29 cm, volný list

Vyvolávací cena: 2900Kč