Michael Rittstein  -  Bez názvu

Aukce bude ukončena: 12.10.2021 20:20:00

Michael Rittstein (*17.09.1949 )

Identifikační číslo: 12172

litografie, rok 1998, signováno PD, aut. tisk, , rozměr 27 x 22 cm, volný list

Vyvolávací cena: 1900Kč