Michael Rittstein  -  Bez názvu

Aukce je již uzavřena dne: 12.10.2021 20:30:00

Michael Rittstein (*17.09.1949 )

Identifikační číslo: 12173

litografie, rok 1998, signováno PD, aut. tisk, rozměr 22 x 20 cm, volný list

Vyvolávací cena: 2000Kč