Karel Černý  -  Ležící žena

Aktuální cena: 9000

Karel Černý (*19.02.1910 †18.10.1960)

Identifikační číslo: 5879

litografie, rok 1945, signováno PD, číslováno 65/300, rozměr 24 x 29,5 cm, rám

Vyvolávací cena: 3500Kč