Jiří Slíva  -  Le Vin

Aktuální cena: 1600
Aktuální kupující: 0270

Jiří Slíva (*04.07.1947 )

Identifikační číslo: 13918

litografie, rok 2017, signováno PD, číslováno 2/50, rozměr 24 x 30 cm, volný list

Vyvolávací cena: 1400Kč