Kamil Lhoták  -  Garáž

Aktuální cena: 15000
Aktuální kupující: 1008

Identifikační číslo: 14932

akvarel, papír, rok 1982, signováno PD, rozměr 12 x 15,5 cm, rám, vystaveno Praha 2020

Vyvolávací cena: 12000Kč