Zdeněk Miler  -  Zimní veselice

Aktuální cena: 16021
Aktuální kupující: 0864

Zdeněk Miler (*21.02.1921 †30.11.2011)

Identifikační číslo: 15640

litografie, rok 1990, signováno PD, rozměr 22,5 x 30 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena: 500Kč