Dubroka Ivo Pondělíček  -  Vábení a zdráhání

Aukce je již uzavřena dne: 13.10.2021 20:35:00

Dubroka Ivo Pondělíček (*17.06.1928 †20.12.2019)

Identifikační číslo: 15642

tempera, akryl, tužka, plátno, rok 2003, signováno LD, rozměr 38 x 60 cm, rám

Vyvolávací cena: 4900Kč