František Gross  -  Dvě figury

Aktuální cena: 560
Aktuální kupující: 0686

Identifikační číslo: 11628

litografie, rok 1980, signováno PD, číslováno 11/100, rozměr 24,5 x 16,5 cm, volný list, soupis díla str. 179, č. 425

Vyvolávací cena: 250Kč