Kamil Lhoták  -  Kupka sena a balon ve Francii 14.7.1909

Aktuální kupující: 0756

Identifikační číslo: 13081

olej, plátno, karton, rok 1979, signováno LD, rozměr 18 x 15,5 cm, rám, soupis díla č. 1910/45

Vyvolávací cena: 49000Kč