Kamila Ženatá  -  Světlo v lese III.

Aktuální cena: 7700
Aktuální kupující: 0754

Kamila Ženatá (*26.12.1953 )

Identifikační číslo: 15444

olej, plátno, rok 2021, signováno LD, rozměr 30 x 30 cm, dílo z ateliéru autorky

Vyvolávací cena: 7700Kč