Stanislav Holý  -  Franz Kafka

Aktuální cena: 2100
Aktuální kupující: 0755

Stanislav Holý (*25.02.1943 †14.08.1998)

Identifikační číslo: 14508

litografie, signováno DU, číslováno, 16/50, rozměr 59,5 x 43,5 cm, volný list

Vyvolávací cena: 1500Kč