Jiří Slíva  -  Big Bang

Aktuální kupující: 0102

Jiří Slíva (*04.07.1947 )

Identifikační číslo: 13920

litografie, rok 2018, signováno DU, číslováno 8/40, rozměr 27 x 32 cm, volný list

Vyvolávací cena: 2400Kč